See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΤΙΡΙΩΝ (CPV 90911200-8) ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ ΥΓΕΙΑΣ (ΚΥ) ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΙΑΤΡΕΙΩΝ (ΠΙ) ΤΗΣ 6ης Υ.ΠΕ.
Description: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗ, ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ, ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΤΙΡΙΩΝ (CPV 90911200-8 & 90919200-4) ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ ΥΓΕΙΑΣ (ΚΥ) ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΙΑΤΡΕΙΩΝ (ΠΙ) ΤΗΣ 6ης Υ.ΠΕ., ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ,
Internal identifier: 13/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Κ.Υ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Lot: LOT-0002
Title: Κ.Υ. ΑΣΤΑΚΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΣΤΑΚΟΥ
Lot: LOT-0003
Title: Κ.Υ. ΜΥΤΙΚΑ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΜΥΤΙΚΑ
Lot: LOT-0004
Title: Κ.Υ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
Lot: LOT-0005
Title: Κ.Υ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Lot: LOT-0006
Title: Κ.Υ. ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ
Lot: LOT-0007
Title: Κ.Υ.ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
Lot: LOT-0008
Title: Κ.Υ.ΘΕΡΜΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΘΕΡΜΟΥ
Lot: LOT-0009
Title: Κ.Υ.ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ
Lot: LOT-0010
Title: Κ.Υ.ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ
Lot: LOT-0011
Title: Κ.Υ.ΑΚΡΑΤΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΚΡΑΤΑΣ
Lot: LOT-0012
Title: ΙΑΚ ΑΙΓΙΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΙΑΚ ΑΙΓΙΟΥ
Lot: LOT-0013
Title: ΚΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ
Lot: LOT-0014
Title: ΚΥ ΒΑΡΔΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΒΑΡΔΑΣ
Lot: LOT-0015
Title: ΚΥ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
Lot: LOT-0016
Title: ΚΥ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
Lot: LOT-0017
Title: ΚΥ ΖΑΧΑΡΩΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΖΑΧΑΡΩΣ
Lot: LOT-0018
Title: ΚΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Lot: LOT-0019
Title: ΚΥ ΑΓ. ΜΑΡΚΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΓ. ΜΑΡΚΟΥ
Lot: LOT-0020
Title: ΚΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Lot: LOT-0021
Title: ΚΥ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
Lot: LOT-0022
Title: ΙΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΙΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Lot: LOT-0023
Title: ΚΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Lot: LOT-0024
Title: ΚΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
Lot: LOT-0025
Title: ΚΥ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
Lot: LOT-0026
Title: ΚΥ ΣΑΜΗΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΣΑΜΗΣ
Lot: LOT-0027
Title: ΚΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
Lot: LOT-0028
Title: ΚΥ ΑΡΤΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΡΤΑΣ
Lot: LOT-0029
Title: ΚΥ ΒΟΥΡΓΑΡΕΛΙΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΒΟΥΡΓΑΡΕΛΙΟΥ
Lot: LOT-0030
Title: ΚΥ ΑΝΩ ΚΑΛΕΝΤΙΝΗΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΝΩ ΚΑΛΕΝΤΙΝΗΣ
Lot: LOT-0031
Title: ΚΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Lot: LOT-0032
Title: ΚΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Lot: LOT-0033
Title: ΚΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Lot: LOT-0034
Title: ΚΥ ΝΕΜΕΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΝΕΜΕΑΣ
Lot: LOT-0035
Title: ΚΥ ΓΚΟΥΡΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΓΚΟΥΡΑΣ
Lot: LOT-0036
Title: ΚΥ ΚΙΑΤΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΚΙΑΤΟΥ
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Title: ΚΥ ΣΠΑΡΤΗΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΣΠΑΡΤΗΣ
Lot: LOT-0039
Title: ΚΥ ΓΥΘΕΙΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΓΥΘΕΙΟΥ
Lot: LOT-0040
Title: ΚΥ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
Lot: LOT-0041
Title: ΚΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Lot: LOT-0042
Title: ΚΥ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
Lot: LOT-0043
Title: ΚΥ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ
Lot: LOT-0044
Title: ΚΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Lot: LOT-0045
Title: ΚΥ ΑΣΤΡΟΥΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΑΣΤΡΟΥΣ
Lot: LOT-0046
Title: ΚΥ ΤΡΟΠΑΙΩΝ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΤΡΟΠΑΙΩΝ
Lot: LOT-0047
Title: ΚΥ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ
Lot: LOT-0048
Title: ΚΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
Lot: LOT-0049
Title: ΚΥ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ
Lot: LOT-0050
Title: ΚΥ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
Lot: LOT-0051
Title: ΚΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
Lot: LOT-0052
Title: ΚΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
Lot: LOT-0053
Title: ΚΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Lot: LOT-0054
Title: ΠΙ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Lot: LOT-0055
Title: ΠΙ ΑΧΑΪΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΑΧΑΪΑΣ
Lot: LOT-0056
Title: ΠΙ ΗΛΕΙΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΗΛΕΙΑΣ
Lot: LOT-0057
Title: ΠΙ ΑΡΤΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΑΡΤΑΣ
Lot: LOT-0058
Title: ΠΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Lot: LOT-0059
Title: ΠΙ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Lot: LOT-0060
Title: ΠΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Lot: LOT-0061
Title: ΠΙ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Lot: LOT-0062
Title: ΠΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Lot: LOT-0063
Title: ΠΙ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Lot: LOT-0064
Title: ΠΙ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Lot: LOT-0065
Title: ΠΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Lot: LOT-0066
Title: ΠΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Description: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ