2. Procedure
Procedure
Title: STIMULATOARE CARDIACE
Description: Încheierea unor acorduri cadru pentru o perioada de 36 luni, pentru 11 loturi conform caiet de sarcini Valoare minimă estimată achiziție 36 LUNI, fara TVA - 951,480.00 lei Valoare maximă estimată achiziție 36 LUNI, fara TVA - 18,182,000.00 lei Conform art. 161 din Legea 98/2016 termenul pentru raspuns la clarificari este in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile.
Internal identifier: 4943871.2026.6
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Stimulator cardiac unicameral (SSIR) (pachet) tipul B
Description: conform caiet de sarcini atasat
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Stimulator cardiac unicameral (SSIR) (pachet) tipul C
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Stimulator cardiac bicameral (DDDR) (pachet) tipul B
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Stimulator cardiac bicameral (DDDR) (pachet) tipul C
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Stimulator cardiac unicameral (SSIR) tipul C – box change
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Stimulator cardiac bicameral (SSIR) tipul C – box change
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Stimulator cardiac unicameral (SSIR) tipul C pentru stimularea sistemului de conducere, cu sonda fara lumen (PACHET)
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Stimulator cardiac bicameral tipul C pentru stimularea sistemului de conducere, cu sonda fara lumen (PACHET)
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Kit Stimulare Fiziologica, cu sonda fara lumen
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Plic antibacterian pentru dispozitive cardiace implantabile
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Kit introductor tip „peel away”
Internal identifier: 11