671808-2026 - Competition
Poland – Refuse collection services – ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI Z TERENU GMIN – UCZESTNIKÓW ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO „OBRA” (gm. Przemęt – sektor nr 1; gm. Siedlec – sektor nr 2) ORAZ PROWADZENIE PSZOK (gm. Przemęt – sektor nr 1)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI Z TERENU GMIN – UCZESTNIKÓW ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO „OBRA” (gm. Przemęt – sektor nr 1; gm. Siedlec – sektor nr 2) ORAZ PROWADZENIE PSZOK (gm. Przemęt – sektor nr 1)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu gmin – uczestników Związku Międzygminnego „OBRA” (gm. Przemęt - sektor nr 1; gm. Siedlec - sektor nr 2) oraz prowadzenie PSZOK (gm. Przemęt - sektor nr 1) 2. Usługi będące przedmiotem zamówienia winny być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikami do OPZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI Z TERENU GMIN – UCZESTNIKÓW ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO „OBRA” gm. Przemęt – sektor nr 1
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Przemęt – uczestnika Związku Międzygminnego „OBRA” 2. Usługa będąca przedmiotem zamówienia winna być realizowana zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikami do OPZ.
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90511000 Refuse collection services, 90513100 Household-refuse disposal services
Quantity: 10 812 tonnes
Lot: LOT-0002
Title: Prowadzenie PSZOK (gm. Przemęt sektor nr 1)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie PSZOK (gm. Przemęt - sektor nr 1) 2. Usługa będąca przedmiotem zamówienia winna być realizowana zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikami do OPZ.
Lot: LOT-0003
Title: ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI Z TERENU GMIN – UCZESTNIKÓW ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO „OBRA” gm. Siedlec – sektor nr 2
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Siedlec – uczestnika Związku Międzygminnego „OBRA” 2. Usługa będąca przedmiotem zamówienia winna być realizowana zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ wraz z Załącznikami do OPZ.
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90511000 Usługi wywozu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami, 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
Ilość: 10 812 tony
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003