671816-2026 - Competition
Netherlands – School cleaning services – Stichting Opsoor Schoonmaakonderhoud
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Stichting Opsoor Schoonmaakonderhoud
Description: Het doel van deze Aanbesteding van Opdrachtgever is een Overeenkomst te sluiten met drie Inschrijvers voor het leveren van schoonmaakdienstverlening. De focus voor het leveren van schoonmaakdienstverlening ligt op het contracteren van kwalitatief hoogwaardige Dienstverlening. 49 onderwijslocaties met deels kinderopvang totaal 57.376 m2 verdeeld over drie percelen.
Internal identifier: 1501-102-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Description: Het uitvoeren van schoonmaakonderhoud en glasbewassing Totaal 16 locaties met een totale vloeroppervlakte van 19.695m2 en 2.273 m2 glasoppervlakte.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Toevoegen locaties van Stichting KinderOpvang Purmerend
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2
Description: Het uitvoeren van schoonmaakonderhoud en glasbewassing Totale vloeroppervlakte van 19.015m2 en 1.209 m2 glasoppervlakte
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 90911000 Accommodation, building and window cleaning services
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3
Description: Het uitvoeren van schoonmaakonderhoud en glasbewassing Totale vloeroppervlakte van 18.666 m2 en 838 m2 glasoppervlakte
Internal identifier: 3