671826-2026 - Competition
Bulgaria – Ammunition for firearms and warfare – „Доставка на тренировъчни маркиращи боеприпаси"
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на тренировъчни маркиращи боеприпаси"
Description: Предметът на обществената поръчка "Доставка на тренировъчни маркиращи боеприпаси​​​​​​​" включва доставка на 100 000 броя боеприпаси за осигуряване на стрелковата подготовка на служителите на ДСОБТ при работа с щурмова карабина с калибър 5,56 мм. Поръчката е по проект: BG65ISPR001-3.002-0004 „Надграждане материалната база и повишаване подготовката на служителите от ДСОБТ - ГДЖСОБТ“, в рамките на Операция 2 от Процедура № 2, Специфична цел 3 „Подкрепа за укрепването на капацитета на държавите членки за предотвратяване и борба с престъпността, тероризма и радикализацията, както и за управление на свързани със сигурността инциденти, рискове и кризи, включително чрез засилено сътрудничество между публичните органи, съответните органи, служби или агенции на Съюза, гражданското общество и частните партньори в различните държави членки“ (BG65ISPR001-3.002), в рамките на фонд „Вътрешна сигурност“за периода 2021 – 2027 г. Място на изпълнение на обществената поръчка: гр. София, ул. “Патриарх Герман“№ 202, ДСОБТ – ГДЖСОБТ.
Internal identifier: 601531
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35331000 Ammunition for firearms and warfare
5. Lot
Lot: LOT-0001