671857-2026 - Competition
Poland – Refuse collection services – Świadczenie usług odbioru i wywozu nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników oraz opróżnianie zbiorników bezodpływowych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027 r.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług odbioru i wywozu nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników oraz opróżnianie zbiorników bezodpływowych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług odbioru i wywozu nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników oraz opróżnianie zbiorników bezodpływowych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027 r. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 10 części.
Internal identifier: 50/INFR/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 - Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksów wojskowych Rząska, ul. Krakowska 1 oraz Pasternik koło Krakowa – Garnizonowy Ośrodek Szkolenia.
Description: Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksów wojskowych Rząska, ul. Krakowska 1 oraz Pasternik koło Krakowa – Garnizonowy Ośrodek Szkolenia.
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 - Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego w Kłaju.
Description: Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego w Kłaju.
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 - Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego w Niedźwiedziu
Description: Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego w Niedźwiedziu
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 - Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego w Tarnowie przy ul. Dąbrowskiego 11.
Description: Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego w Tarnowie przy ul. Dąbrowskiego 11.
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 -Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego w Limanowej przy ul. Jeżynowa 2.
Description: Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego w Limanowej przy ul. Jeżynowa 2.
Internal identifier: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6 -Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego w Wojnarowej oraz w Wojnarowej - obozowisko.
Description: Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z użytkowaniem pojemników na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego w Wojnarowej oraz w Wojnarowej - obozowisko.
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7 - Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego Chechło, gmina Klucze, powiat olkuski, województwo małopolskie.
Description: Usługa odbioru i wywozu odpadów nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego Chechło, gmina Klucze, powiat olkuski, województwo małopolskie.
Internal identifier: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8 - Usługa opróżniania zbiorników bezodpływowych na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027r. z kompleksów wojskowych Kraków, ul. Ułanów 43 oraz Pasternik koło Krakowa – Garnizonowy Ośrodek Szkoleniowy.
Description: Usługa opróżniania zbiorników bezodpływowych na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027r. z kompleksów wojskowych Kraków, ul. Ułanów 43 oraz Pasternik koło Krakowa – Garnizonowy Ośrodek Szkoleniowy.
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9 - Usługa opróżniania zbiorników bezodpływowych na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego Kłaj, powiat wielicki, województwo małopolskie.
Description: Usługa opróżniania zbiorników bezodpływowych na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego Kłaj, powiat wielicki, województwo małopolskie.
Internal identifier: Część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10 - Usługa opróżniania zbiorników bezodpływowych na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego Niedźwiedź, gmina Słomniki, powiat krakowski, województwo małopolskie.
Description: Usługa opróżniania zbiorników bezodpływowych na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. z kompleksu wojskowego Niedźwiedź, gmina Słomniki, powiat krakowski, województwo małopolskie.
Internal identifier: Część nr 10
See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 50/INFR/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10