2. Procedure
Procedure
Title: Demontáž, presun a upgrade litotriptora a naviazaných prístrojov a príslušenstva vrátane poskytnutia záručného servisu 2
Description: Predmet zákazky tvorí demontáž, presun a upgrade existujúcej litotropsie a naviazaných prístrojov a príslušenstva, vrátane poskytnutia záručného servisu.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 51410000 Installation services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001