2. Procedure
Procedure
Title: Ontvangst, transport en verwerking van groen en biomassa ISNV
Description: De gemeenten Oldebroek, Elburg en Nunspeet hebben behoefte aan een professionele partner voor de verwerking van groenstromen en biomassa. Eventueel met logistiek vanaf gemeentelijke bulklocatie(s) en een duidelijke voorkeur voor lokaal en/of regionale verwerking. Ontvangst: Voorkeur voor een vergunde locatie die geschikt is voor de ontvangst van diverse fracties groenafval, waarbij rekening wordt gehouden met seizoensgebonden pieken voor de gemeente Oldebroek en Elburg. De gemeente Nunspeet heeft een eigen Opslag & Overslag op de werf. Monitoring van volumes, herkomst en de mate van hoogwaardige recycling. ISNV gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst (inclusief eventuele optiejaren) van € 1.100.000,- (exclusief btw). Dit is slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Oldebroek en Elburg
Description: De gemeenten Oldebroek en Elburg hebben behoefte aan een professionele partner voor de verwerking van groenstromen en biomassa. Eventueel met logistiek vanaf gemeentelijke bulklocatie(s) en een duidelijke voorkeur voor lokaal en/of regionale verwerking. Ontvangst: Voorkeur voor een vergunde locatie die geschikt is voor de ontvangst van diverse fracties groenafval, waarbij rekening wordt gehouden met seizoensgebonden pieken voor de gemeente Oldebroek en Elburg. Monitoring van volumes, herkomst en de mate van hoogwaardige recycling. ISNV gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst (inclusief eventuele optiejaren) van € 1.100.000,- (exclusief btw). Dit is slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: net.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Nunspeet
Description: Gemeente Nunspeet heeft behoefte aan een professionele partner voor de verwerking van groenstromen en biomassa. Eventueel met logistiek vanaf gemeentelijke bulklocatie(s) en een duidelijke voorkeur voor lokaal en/of regionale verwerking. Ontvangst: De gemeente Nunspeet heeft een eigen Opslag & Overslag op de werf. Monitoring van volumes, herkomst en de mate van hoogwaardige recycling.
Internal identifier: 2