671869-2026 - Competition
Belgium – Fire engines – Hulpverleningszone Zuid-Oost. Aankoop van een deco/rehab voertuig, inclusief ombouw en inrichting
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Hulpverleningszone Zuid-Oost. Aankoop van een deco/rehab voertuig, inclusief ombouw en inrichting
Description: Hulpverleningszone Zuid-Oost. Aankoop van een deco/rehab voertuig, inclusief ombouw en inrichting
Internal identifier: PPP091-5305/6395/26/HVZ-89
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144213 Fire engines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 26/HVZ-89_1
Options:
Description of the options: Vereiste opties (De minimale eisen van iedere post, zijn opgenomen in de technische bepalingen van het bestek.)
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP091-5305/6395/26/HVZ-89
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144213 Vehículos de lucha contra incendios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 26/HVZ-89_1
Opciones: