See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Piese auto pentru intretinerea și reparații parc autobuze (Menarini, MercedesBenz SH , MB Citaro 1 și Conecto, MAN A78 ,BMC Procity
Description: RATBV S.A. achiziţionează pentru o perioadă de 24 luni piese auto -pentru parcul parc autobuze (Menarini, MercedesBenz SH , MB Citaro 1 și Conecto, MAN A78 ,BMC Procity conform punctului 3.4 din Caietul de sarcini. Scopul Acordului-cadru îl reprezintă stabilirea elementelor/condiţiilor esenţiale care vor guverna contractele subsecvente de furnizare piese, ce urmează a fi atribuite pe durata derulării prezentului Acord-cadru. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile. Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor” Entitatea contractanta va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul limita stabilit.
Internal identifier: 1102556_2024_PAAPD1487901
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Autobuze Menarini repere directie-punte fata numai coduri ZF
Description: Furnizare piese de schimb parc autobuze. Se va încheia un acord cadru de furnizare pentru o perioada de 24 luni. Cantitatile vor fi cele solicitate prin caietul de sarcini si anexele acestuia. Frecventa contracte subsecvente: 4 la 6 zile
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Autobuzele Menarini repere directie- punte fata numai coduri Karsan
Description: Furnizare piese de schimb parc autobuze. Se va încheia un acord cadru de furnizare pentru o perioada de 24 luni. Cantitatile vor fi cele solicitate prin caietul de sarcini si anexele acestuia. Frecventa contracte subsecvente 4 la 6 luni.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Autobuzele Menarini repere diverse directie-punte fata
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Autobuzele Menarini repere punte motoare
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Autobuzele Menarini repere punte motoare diverse
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Autobuze Menarini repere directie motor FPT
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Autobuzele Menarini repere electrice
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Autobuzele Menarini repere diverse
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Autobuzele MAN A78
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Autobuze MB Citaro SH
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Autobuzele MB Citaro, Conecto
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Autobuzele BMC Procity E5
Internal identifier: 12