2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG. 2. Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych na jeden lub więcej zestawów zamówienia: 1) ZESTAW I – FOTELE, KRZESŁA, TABORETY (w ilości 125 szt.) 2) ZESTAW II – MEBLE BIUROWE (w ilości 177 szt.) 3) ZESTAW III – MEBLE DREWNOPODOBNE (w ilości 83 szt.) 4) ZESTAW IV – MEBLE TAPICEROWANE (w ilości 13 szt.) 5) ZESTAW V – SZAFY METALOWE (w ilości 50 szt.) 6) ZESTAW VI – ZESTAW MEBLI KUCHENNYCH (w ilości 3 szt.) 7) ZESTAW VII – SPRZĘT GOSPODARCZY (w ilości 17 szt.) 8) ZESTAW VIII – ARMATURA (w ilości 7 szt.) 9) ZESTAW IX – MEBLE STALOWE GASTRONOMICZNE (w ilości 5 szt.) 10) ZESTAW X – STOŁY – (w ilości 25 szt., 3 kpl.) 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi dla poszczególnych zestawów zamówienia załącznik nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1h, 1i, 1j do SWZ.
Internal identifier: 28/FI/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zamawiający, działając na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania. Dokumenty wymagane przez Zamawiającego, które należy złożyć składając ofertę zgodnie z Rozdziałem IX SWZ: I. Wypełniony formularz oferty, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 2g, 2h, 2i, 2j do SWZ. 1) Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp - o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016 r., str. 16), zwanego dalej „jednolitym dokumentem”. 2) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1 ze zm.) oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514) składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp według wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ. 3) Oryginał gwarancji/poręczenia, jeżeli Wykonawca wnosi wadium w innej formie niż pieniądz. Ponadto do oferty należy dołączyć (jeżeli dotyczy): 1) Pełnomocnictwo lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania Wykonawcy odpowiednio: Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), jeżeli w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów rejestracyjnych. Pełnomocnictwo musi być złożone w takiej samej formie, jak składana oferta (tj. w postaci elektronicznej i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy). W przypadku gdy pełnomocnictwo, zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej, dokonuje mocodawca lub notariusz. II. Zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych. 1) W celu potwierdzenia, braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu, Zamawiający zażąda złożenia: a) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 i art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, b) Odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, c) Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp (wzór ww. oświadczenia zostanie przekazany przez Zamawiającego wraz z wezwaniem do złożenia dokumentów), d) Oświadczenia, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1714 (wzór ww. oświadczenia zostanie przekazany przez Zamawiającego wraz z wezwaniem do złożenia dokumentów). Wykonawca może zamiast podmiotowych środków dowodowych wskazanych w Rozdziale IX pkt 2. SWZ złożyć albo powołać się na certyfikat, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, w zakresie certyfikacji niepodlegania wykluczeniu.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39113200 Settees
Additional classification (cpv): 39121100 Desks, 39130000 Office furniture, 39141300 Cabinets, 39172000 Counters, 39134000 Computer furniture, 39100000 Furniture, 39136000 Coat hangers, 39113600 Benches, 39131000 Office shelving, 39143110 Beds and bedding and specialist soft furnishings, 39143112 Mattresses, 39132100 Filing cabinets, 33192000 Medical furniture, 39141100 Shelves, 39141400 Fitted kitchens, 39522520 Camp beds, 33192100 Beds for medical use, 42131000 Taps, cocks and valves, 44411000 Sanitary ware, 39141000 Kitchen furniture and equipment, 39121200 Tables, 39113100 Armchairs, 39112000 Chairs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZESTAW I – FOTELE, KRZESŁA, TABORETY
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG. 2. Opis przedmiotu zamówienia na ZESTAW I – FOTELE, KRZESŁA, TABORETY w ilości 125 szt. stanowi załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: 28/FI/26-ZESTAW I
Additional classification (cpv): 39113100 Armchairs, 39112000 Chairs
Quantity: 125 pieces
Lot: LOT-0002
Title: ZESTAW II – MEBLE BIUROWE
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG. 2. Opis przedmiotu zamówienia na ZESTAW II – MEBLE BIUROWE w ilości 177 szt. stanowi załącznik nr 1b do SWZ.
Internal identifier: 28/FI/26-ZESTAW II
Main classification (cpv): 39121100 Desks
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture, 39141300 Cabinets, 39172000 Counters, 39131000 Office shelving, 39134000 Computer furniture
Quantity: 177 pieces
Lot: LOT-0003
Title: ZESTAW III – MEBLE DREWNOPODOBNE
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG. 2. Opis przedmiotu zamówienia na ZESTAW III – MEBLE DREWNOPODOBNE w ilości 83 szt. stanowi załącznik nr 1c do SWZ.
Internal identifier: 28/FI/26-ZESTAW III
Main classification (cpv): 39141300 Cabinets
Additional classification (cpv): 39100000 Furniture, 39136000 Coat hangers, 39113600 Benches, 39131000 Office shelving
Quantity: 83 pieces
Lot: LOT-0004
Title: ZESTAW IV – MEBLE TAPICEROWANE
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG. 2. Opis przedmiotu zamówienia na ZESTAW IV – MEBLE TAPICEROWANE w ilości 13 szt. stanowi załącznik nr 1d do SWZ.
Internal identifier: 28/FI/26-ZESTAW IV
Main classification (cpv): 39143110 Beds and bedding and specialist soft furnishings
Additional classification (cpv): 39143112 Mattresses
Quantity: 13 pieces
Lot: LOT-0005
Title: ZESTAW V – SZAFY METALOWE
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG. 2. Opis przedmiotu zamówienia na ZESTAW V – SZAFY METALOWE w ilości 50 szt. stanowi załącznik nr 1e do SWZ.
Internal identifier: 28/FI/26-ZESTAW V
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39132100 Filing cabinets, 33192000 Medical furniture, 39141100 Shelves
Quantity: 50 pieces
Lot: LOT-0006
Title: ZESTAW VI – ZESTAW MEBLI KUCHENNYCH
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG. 2. Opis przedmiotu zamówienia na ZESTAW VI – ZESTAW MEBLI KUCHENNYCH w ilości 3 szt. stanowi załącznik nr 1f do SWZ.
Internal identifier: 28/FI/26-ZESTAW VI
Main classification (cpv): 39141400 Fitted kitchens
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0007
Title: ZESTAW VII – SPRZĘT GOSPODARCZY
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG. 2. Opis przedmiotu zamówienia na ZESTAW VII – SPRZĘT GOSPODARCZY w ilości 17 szt. stanowi załącznik nr 1g do SWZ.
Internal identifier: 28/FI/26-ZESTAW VII
Additional classification (cpv): 39522520 Camp beds, 33192100 Beds for medical use, 33192000 Medical furniture, 39113600 Benches
Quantity: 17 pieces
Lot: LOT-0008
Title: ZESTAW VIII – ARMATURA
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG. 2. Opis przedmiotu zamówienia na ZESTAW VIII – ARMATURA w ilości 7 szt. stanowi załącznik nr 1h do SWZ.
Internal identifier: 28/FI/26-ZESTAW VIII
Main classification (cpv): 42131000 Taps, cocks and valves
Additional classification (cpv): 44411000 Sanitary ware
Quantity: 7 pieces
Lot: LOT-0009
Title: ZESTAW IX – MEBLE STALOWE GASTRONOMICZNE
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG. 2. Opis przedmiotu zamówienia na ZESTAW IX– MEBLE STALOWE GASTRONOMICZNE w ilości 5 szt. stanowi załącznik nr 1i do SWZ.
Internal identifier: 28/FI/26-ZESTAW IX
Main classification (cpv): 39141000 Kitchen furniture and equipment
Quantity: 5 pieces
Lot: LOT-0010
Title: ZESTAW X – STOŁY
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego i wyposażenia budynków znajdujących się na terenie W-MOSG i CSSG. 2. Opis przedmiotu zamówienia na ZESTAW X – STOŁY w ilości 25 szt., 3 kpl. stanowi załącznik nr 1j do SWZ.
Internal identifier: 28/FI/26-ZESTAW X
Main classification (cpv): 39121200 Tables
Additional classification (cpv): 39100000 Furniture