672037-2026 - Competition
Poland – Construction work for pipelines, communication and power lines – Budowa sieci kanalizacji sanitarnej zad. 3, 3A, 4, 5 i tłoczni ścieków wraz z instalacja elektryczną i rurociągiem tłocznym zad.2 oraz budowa i przebudowa sieci wodociągowej, w ul. Wielkanocnej, Widłakowej, Nierównej i Bodzowskiej w Krakowie.
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej zad. 3, 3A, 4, 5 i tłoczni ścieków wraz z instalacja elektryczną i rurociągiem tłocznym zad.2 oraz budowa i przebudowa sieci wodociągowej, w ul. Wielkanocnej, Widłakowej, Nierównej i Bodzowskiej w Krakowie.
Description: Przedmiotem zamówienia jest 1,,Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ulicy Widłakowej, Wielkanocnej, na os. Bodzów- Pychowice -zad.5 na dz. 319/91 oraz 291/3 obr.4 Podgórze. 2 „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Widłakowej i Wielkanocnej na os. Bodzów- Pychowice zad.3 dz.319/5,324/4,340/1,321,329,277/4 obr 4 Podgórze oraz dz.287/1,324,327,325,332,290/4,290/3,290/2,20,5/4,205/5,206/7,206/8,206/9 obr 5 Podgórze 3. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Widłakowej i Wielkanocnej na os. Bodzów- Pychowice zad.3A dz. 329 obr.4 Podgórze oraz dz.332 obr. 5 Podgórze” 4. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Wielkanocnej na os. Bodzów- Pychowice zad.4 dz. nr 319/5,319/44 obr.4 Podgórze 5. „Budowa i przebudowa miejskiej sieci wodociągowej DN150 na odcinku K1-T w ramach inwestycji w rejonie ul. Widłakowej w Krakowie- etap III” 6. Budowa sieci wodociągowej DN150 w ul. Widłakowej , Bodzowskiej odc.33-39A 7. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wraz z budową tłoczni ścieków sanitarnych z instalacją elektryczną i rurociągiem tłocznym przy ul. Widłakowej, Wielkanocnej, Nierównej i Bodzowskiej na dz. nr 319/43, 319/5, 319/52, 329 obr. 4 j. ewid. Podgórze; dz.330, 329, 328, 327, 325, 290/4, 290/3, 290/2, 206/10, 229/2, 298/1 obr.5 j.ewid. Podgórze W związku ze zbliżeniem w ul. Nierównej kanalizacji do awaryjnej sieci wodociągowej należy uwzględnić ewentualną wymianę sieci wodociągowej DN100/110 o długości 155,0m sieci wraz z przebudową i przepięciem 9szt przyłączy wodociągowych o łącznej długości 89,0 m 8. Budowa i przebudowa sieci wodociągowej DN150 w rejonie ul. Widłakowej na odc. zk.35-36 do odc. K1 etap II na dz. nr 329, 319/11 obr.4 Podgórze Ciąg dalszy w SWZ.
Internal identifier: 1002/PN-61/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Brak opcji.