672038-2026 - Competition
Bulgaria – Communications system maintenance services – „УСЛУГИ ПО ОСИГУРЯВАНЕ НА ОСНОВНА КОМУНИКАЦИОННА СВЪРЗАНОСТ И ПОДДРЪЖКА НА ЗАЩИТЕНА КОМУНИКАЦИОННА СРЕДА“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „УСЛУГИ ПО ОСИГУРЯВАНЕ НА ОСНОВНА КОМУНИКАЦИОННА СВЪРЗАНОСТ И ПОДДРЪЖКА НА ЗАЩИТЕНА КОМУНИКАЦИОННА СРЕДА“
Description: Предмет на настоящата обществена поръчка е „УСЛУГИ ПО ОСИГУРЯВАНЕ НА ОСНОВНА КОМУНИКАЦИОННА СВЪРЗАНОСТ И ПОДДРЪЖКА НА ЗАЩИТЕНА КОМУНИКАЦИОННА СРЕДА“. Целта на обществената поръчка е да бъде определен изпълнител и да се сключи договор, с който изпълнителят да извърши дейности по поддръжка на защитена комуникационна среда, която включва осигуряване на Интернет свързаност, осигуряване на комуникационна свързаност (MPLS Layer3 VPN) и предоставяне на услуги по пренос на данни през обществена електронна съобщителна мрежа, както и поддръжка на подземната кабелна мрежа между двата центъра за данни. В обхвата на поръчката се включва поддръжка на съществуващото оборудване и осигуряване на услугите в двата Технически центъра за данни на Възложителя, и всички отдалечени точки. За периода на изпълнение на поръчката Изпълнителят се задължава да поддържа и обезпечи всички услуги на Възложителя описани в настоящата документация. *Забележка: Подробно описание на предмета на обществената поръчка е представено в Техническа спецификация (Приложение А), приложение към документацията за обществената поръчка!
Internal identifier: 604402
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50334400 Communications system maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001