2. Procedure
Procedure
Title: 376/2026/PN/DZP Dostawa fabrycznie nowej aparatury badawczej, laboratoryjnej oraz sprzętu laboratoryjnego do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą fabrycznie nowej aparatury badawczej, laboratoryjnej oraz sprzętu laboratoryjnego do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 6 odrębnych części. Opis poszczególnych części znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę dla jednej lub więcej części. 3. Przedmiot zamówienia, którego opis przedmiotu zamówienia zawarty został: w Części 4 oraz 5 niniejszego postępowania realizowany jest w ramach projektu pt. „Projekt ISMA pt.:” „Innovative solutions for sewage sludge management in small wastewater treatment plants”; nr umowy No STHB.02.02-IP.01-0007/23-00
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bioreaktor
Description: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą fabrycznie nowej aparatury badawczej, laboratoryjnej oraz sprzętu laboratoryjnego do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Options:
Description of the options: Brak opcji
Lot: LOT-0002
Title: Destylarka
Description: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą fabrycznie nowej aparatury badawczej, laboratoryjnej oraz sprzętu laboratoryjnego do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Lot: LOT-0003
Title: Aparat Ultrasonograficzny
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa przenośnych, trzykanałowych mierników wieloparametrowych z sondami pH, tlenu rozpuszczonego i redoks
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą fabrycznie nowej aparatury badawczej, laboratoryjnej oraz sprzętu laboratoryjnego do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia, którego opis przedmiotu zamówienia zawarty został: w Części 4 oraz 5 niniejszego postępowania realizowany jest w ramach projektu pt. „Projekt ISMA pt.:” „Innovative solutions for sewage sludge management in small wastewater treatment plants”; nr umowy No STHB.02.02-IP.01-0007/23-00
Lot: LOT-0005
Title: Laboratoryjny titrator potencjometryczny z mieszadłem magnetycznym
Lot: LOT-0006
Title: Mikroskop
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą fabrycznie nowej aparatury badawczej, laboratoryjnej oraz sprzętu laboratoryjnego do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.