2. Procedure
Procedure
Title: 22606 | Directievoering t.b.v. Nieuwbouw Kantoor- en Trainingsgebouw te Rijen
Description: Het verzorgen van Directievoering ten behoeve van nieuwbouw kantoor- en trainingsgebouw op de vliegbasis Gilze Rijen. De nieuwbouw ten behoeve van de Koninklijke Luchtmacht huisvest kantoor- en trainingsruimtes en daarbij ondersteunende facilitaire ruimtes. Het gebouw is onderdeel van het CLRS (Commando Lucht- en Ruimtestrijdkrachten) op Defensie terrein. De trainingsruimtes omvatten met name ruimtes om de primaire bedrijfsvoering voor te bereiden. De hoofdtaken van de directievoerder staan omschreven in de bijlage ‘22606 - ABAA DNR - X-lijst – Directievoering’ en in de bijlage ‘22606 – ABAA DNR – Opdrachtomschrijving’. De directievoerder voert de directie conform de UAV en vertegenwoordigt de Opdrachtgever tijdens de uitvoerings- en nazorgfase van het project. Uitgangspunt voor de uitvoering zijn de RAW en Stabu bestekken op basis van de UAV. Het te realiseren bouwwerk omvat ca. 8000 m2 BVO (ca. 45 X 100 m1). De nieuwbouw bestaat gedeeltelijk uit 2 bouwlagen met deels een kelder. De hoofddraagconstructie bestaat uit beton en hout, de bouwkundige schil dient te worden gebouwd als EMD schil: volgens de principes van de ‘kooi van faraday’ – het weerhouden van elektromagnetische straling. De nieuwbouw betreft vooral een gebouw met complexe installaties op koel, ventilatie en meet- en regeltechniek. De elektrotechnische installaties bestaan uit hoofdzakelijk: hoog- en laagspanningsinstallatie, data-, brandveiligheid- en elektronische beveiligingsinstallatie.
Internal identifier: 22606
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
Additional classification (cpv): 71200000 Architectural and related services, 71300000 Engineering services, 71540000 Construction management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het verzorgen van Directievoering ten behoeve van nieuwbouw kantoor- en trainingsgebouw op de vliegbasis Gilze Rijen. De nieuwbouw ten behoeve van de Koninklijke Luchtmacht huisvest kantoor- en trainingsruimtes en daarbij ondersteunende facilitaire ruimtes. Het gebouw is onderdeel van het CLRS (Commando Lucht- en Ruimtestrijdkrachten) op Defensie terrein. De trainingsruimtes omvatten met name ruimtes om de primaire bedrijfsvoering voor te bereiden. Geraamde waarde bedraagt EUR 230.000,-.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 2.2 Herzieningsclausule Verlenging directievoering bij latere oplevering Indien de aannemer van het realisatieproject reeds met zijn werkzaamheden is aangevangen voorafgaand aan de formele startdatum van de opdracht voor Directievoering, zal de onderhavige opdracht naar rato worden ingekort met de periode tussen de startdatum van de werkzaamheden van de aannemer en de formele startdatum van de opdracht voor Directievoering. Indien de looptijd van de overeenkomst wordt overschreden, bijvoorbeeld als gevolg van vertraging in het realisatieproject, behoudt Opdrachtgever zich het recht voor om de overeenkomst eenzijdig te verlengen met een periode van maximaal zes (6) maanden per verlenging, en dit maximaal tweemaal, onder gelijkblijvende voorwaarden als opgenomen in de oorspronkelijke overeenkomst. De werkzaamheden in de verlengingsperiode zullen op basis van regie worden verrekend, tegen het uurtarief zoals overeengekomen in de oorspronkelijke overeenkomst. De verlenging van de looptijd betreft uitsluitend de duur die noodzakelijk is om de werkzaamheden van directievoering af te ronden tot en met de daadwerkelijke oplevering van het werk, inclusief de daarbij behorende nazorg en afrondende werkzaamheden.