2. Procedure
Procedure
Title: DODÁVKA INTERIÉRŮ PRO NOVĚ VYBUDOVANÉ OBJEKTY V AREÁLU BEKON
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení do nově vybudovaných objektů areálu Bekon, a to konkrétně do Archivu, Polikliniky a Domu sportů. Dodané interiérové vybavení musí splňovat minimální technické parametry stanovené v příloze č. 4 ZD (Položkový rozpočet) a v příloze č. 5 ZD (Projektová dokumentace). Předmětem plnění veřejné zakázky je rovněž zajištění dopravy do místa určení (až do jednotlivých místností, včetně vynášky), montáž, instalace do určených prostor, drobné stavební přípomoci (napojení kuchyní a pod), úklid určených prostor. Dále budou jako součást dodávky předány certifikáty o zdravotní nezávadnosti použitých konstrukcí a materiálů a záruční, technické listy, případně manuály pro obsluhu a údržbu a dílenská dokumentace pro atypické prvky interiéru (podle povahy věci).
Internal identifier: ONŘ/2026/614
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
Additional classification (cpv): 51000000 Installation services (except software)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje níže uvedené změny závazku. Jedná se o důvody, které mohou prokazatelně podstatně změnit výchozí podmínky, za nichž byla smlouva uzavírána, představují vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ a jsou ex lege důvodem pro následnou změnu závazku dle § 222 ZZVZ. 10.1.1. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K DOBĚ DODÁNÍ Zadavatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínu realizace zakázky z důvodu vyšší moci (např. živelné katastrofy, válka, terorismus, epidemie, pandemie, revoluce) nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran a které přechodně znemožní jedné ze smluvních stran naplnění smluvních podmínek. 10.1.2. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K PŘEDMĚTU PLNĚNÍ Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku co do předmětu plnění tak, že pokud by se v průběhu trvání smlouvy přestaly vyrábět dílčí komponenty kupní smlouvou původně zasmluvněného předmětu plnění anebo se úplně přestal vyrábět původně zasmluvněný předmět plnění, je prodávající (vybraný dodavatel) v takovém případě oprávněn s písemným souhlasem zadavatele dodat komponenty / zařízení jiné, avšak stejné nebo vyšší kvality, odpovídající zadavatelem požadovaným minimálním technickým parametrům a technické specifikaci prodávajícího (vybraného dodavatele) zároveň za stejnou (původní) kupní cenu.