2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa systemu łączności, w tym radiotelefonów, akumulatorów do radiotelefonów, ładowarek stanowiskowych, megafonów, zestawów z mikrofonem kostnym oraz akumulatorów do drona w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Description: Dostawa systemu łączności, w tym radiotelefonów, akumulatorów do radiotelefonów, ładowarek stanowiskowych, megafonów, zestawów z mikrofonem kostnym oraz akumulatorów do drona w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Internal identifier: ZP/PN/51/2026/WBZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32000000 Radio, television, communication, telecommunication and related equipment
Additional classification (cpv): 31430000 Electric accumulators, 31158000 Chargers, 32343100 Audio-frequency amplifiers, 32500000 Telecommunications equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1: Dostawa radiotelefonów, akumulatorów do radiotelefonów i ładowarek w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Description: Zadanie nr 1: Dostawa radiotelefonów, akumulatorów do radiotelefonów i ładowarek w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2: Dostawa megafonów w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Description: Zadanie nr 2: Dostawa megafonów w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3: Dostawa zestawów głośników z mikrofonem kostnym w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Description: Zadanie nr 3: Dostawa zestawów głośników z mikrofonem kostnym w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4: Dostawa akumulatorów do drona w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Description: Zadanie nr 4: Dostawa akumulatorów do drona w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/51/2026/WBZ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32000000 Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31430000 Akumulatory elektryczne, 31158000 Ładowarki, 32343100 Wzmacniacze częstotliwości akustycznych, 32500000 Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004