2. Procedure
Procedure
Title: Sprzedaż i dostarczenie ciepła do budynków stanowiących własność m. st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów
Description: Sprzedaż i dostarczenie ciepła do budynków stanowiących własność m.st. Warszawy administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w następującym układzie: Rejon I – DOM „Służewiec” Rejon II – DOM „Wierzbno” Rejon III – DOM „Wiśniowa” Rejon IV – DOM „Madalińskiego” Rejon V – DOM „Konduktorska” Rejon VI – DOM „Polkowska” - łączna moc zamówiona dla budynków objętych postępowaniem: 6,32066 MW; - planowane zużycie dla budynków objętych postępowaniem: 112.657 GJ 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa – sprzedaż i dostarczanie ciepła do budynków Zamawiającego, stanowiących własność m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów, administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy dla sześciu Rejonów: DOM „Służewiec”, DOM „Wierzbno”, DOM „Wiśniowa”, DOM „Madalińskiego”, DOM „Konduktorska”, DOM „Polkowska”. 2. Ciepło będzie dostarczane za pośrednictwem nośnika ciepła – gorącej wody, przy pomocy sieci ciepłowniczej. Temperatura wody zostanie wskazana w tabeli regulacyjnej wody sieciowej. Tabela winna być załącznikiem do umowy, a zmiana wartości zawartych w tabeli nie będzie stanowiła zmiany umowy. 3. Sprzedaż energii cieplnej odbywać się będzie za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do dystrybutora ciepła. 4. Wykonawca musi oświadczyć, ze posiada wymagane przepisami pozwolenia związane z realizacją przedmiotu zamówienia, również korzystania z sieci dystrybucyjnej w zakresie prawidłowej realizacji umowy. 5. Wykonawca musi zobowiązać się wobec Zamawiającego do sprzedaży i dostarczania ciepła za pomocą sieci ciepłowniczej wchodzącej w skład przedsiębiorstwa Wykonawcy, w ilości wynikającej z mocy cieplnej zamówionej przez Zamawiającego, na warunkach określonych w umowie. 6. W przypadku pisemnego zgłoszenia przez Zamawiającego zastrzeżeń do wskazań układu pomiarowego Wykonawca zobowiązuje się do: - sprawdzenia w okresie maksymalnie 4 dni roboczych (stanowi to kryterium oceny ofert) w miejscu jego zainstalowania, 7. Wykonawca w razie potrzeby lub na pisemne zlecenie Zamawiającego wymontuje zakwestionowany przez Zamawiającego układ pomiarowo-rozliczeniowy i sprawdzi go w laboratorium.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Sprzedaż i dostarczenie ciepła do budynków stanowiących własność m. st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów - zgodnie z SWZ