672308-2026 - Competition
Bulgaria – Database and operating software package – „Осигуряване на лицензи за право на ползване и поддръжка на софтуерен продукт Red Hat за нуждите на Национален осигурителен институт (НОИ)“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Осигуряване на лицензи за право на ползване и поддръжка на софтуерен продукт Red Hat за нуждите на Национален осигурителен институт (НОИ)“
Description: Предметът на обществената поръчка е осигуряване на лицензи за право на ползване и поддръжка на софтуерен продукт Red Hat за нуждите на Националния осигурителен институт, а именно 5 броя лицензи Red Hat OpenShift Container Platform (Bare Metal Node), Standard (1–2 Sockets), с валидност до 15.11.2029 г. Изискванията към изпълнението на поръчката са подробно описани в Техническата спецификация на Възложителя – Приложение № 1.
Internal identifier: 609676
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48600000 Database and operating software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Предметът на обществената поръчка е осигуряване на лицензи за право на ползване и поддръжка на софтуерен продукт Red Hat за нуждите на Националния осигурителен институт, а именно 5 броя лицензи Red Hat OpenShift Container Platform (Bare Metal Node), Standard (1–2 Sockets), с валидност до 15.11.2029 г. *** Участникът следва да е лице, надлежно оторизирано от производителя на софтуера или от негов официален представител за предоставено право за разпространение/доставка на предлаганите софтуерни продукти на територията на Република България. Участникът в обществената поръчка доказва съответствието си с поставеното изискване чрез прилагане на оторизационно писмо или друг еквивалентен документ, издаден от производителя или от официален негов представител на български език или придружен от превод на български език в Техническото си предложение. *** Изискванията към изпълнението на поръчката са подробно описани в Техническата спецификация на Възложителя – Приложение № 1.