672322-2026 - Competition
Romania – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – Acord cadru servicii de întreținere, reparare și furnizare de piese, accesorii si consumabile pentru tractoare marca Zetor, remorci cu autoincarcare Krpan si trolii forestiere, servicii ITP, DS BOTOSANI
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Acord cadru servicii de întreținere, reparare și furnizare de piese, accesorii si consumabile pentru tractoare marca Zetor, remorci cu autoincarcare Krpan si trolii forestiere, servicii ITP, DS BOTOSANI
Description: Acord cadru servicii de întreținere, reparare și furnizare de piese, accesorii si consumabile pentru tractoare marca Zetor, remorci cu autoincarcare Krpan si trolii forestiere, servicii ITP, cu specificatiile tehnice si in cantitatile prevazute in caietul de sarcini
Internal identifier: 7012/24.09.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Servicii de întreținere, reparare și furnizarea de piese, accesorii și consumabile pentru autoplatformă forestieră cu remorcă și macara. Servicii ITP, in cantitatile si cu caracteristicile tehnice specificate in Caietul de sarcini
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 16800000 Parts of agricultural and forestry machinery, 71631200 Technical automobile inspection services