672341-2026 - Competition
Romania – Antineoplastic agents – Furnizare medicamente citostatice
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare medicamente citostatice
Description: Autoritatea contractanta urmareaste achizitionarea de Medicamente oncologice, prin aplicarea unei proceduri de licitatie deschisa in urma careia se va incheia un acord cadru pe 24 de luni cu ocupantii primelor trei locuri declarati castigatori. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor, in masura in care sunt transmise in termenul precizat. Numărul de zile până la care se pot solicita claricări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.
Internal identifier: 16521
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: NIVOLUMABUM fl.10 mg/mL;
Description: Estimarile cantitatilor minime si maxime ale Acordului-Cadru si ale Contractelor Subsecvente sunt prevazute in caietul de sarcini.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: PEMBROLIZUMABUM fl. 25 mg/mL;
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: AMIVANTAMABUM fl. 350 mg/7 mL
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: ATEZOLIZUMABUM fl. 1200 mg/20 mL
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: RAMUCIRUMABUM fl. 10 mg/mL;
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: CEMIPLIMABUM fl. 50 mg/mL;
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: DURVALUMABUM fl. 50 mg/mL;
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: CARBOPLATINUM fl. 10 mg/mL;
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: PACLITAXELUM fl. 6 mg/mL; 30 mg/5 mL
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: PACLITAXELUM fl. 6 mg/mL; 100 mg/16,7 mL
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: CISPLATINUM fl 1 mg/mL; 10 mg/10 mL
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: CISPLATINUM fl 1 mg/mL; 25 mg/25 mL
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: CISPLATINUM fl 1 mg/mL; 50 mg/50 mL
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: CISPLATINUM fl 1 mg/mL; 100 mg/100 mL
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: PEMETREXEDUM 100 mg/flacon
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: PEMETREXEDUM 500 mg/flacon
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: PEMETREXEDUM 850 mg/flacon
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: PEMETREXEDUM 1000 mg/flacon
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: VINORELBINUM 10 mg/mL; 10 mg/1 mL
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: VINORELBINUM 10 mg/mL; mg/mL; 50 mg/5 mL
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: ETOPOSIDUM fl.20 mg/mL; 100 mg/5 mL
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: ETOPOSIDUM fl. 20 mg/mL; 200 mg/10 mL
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: DOCETAXELUM fl. 20 mg/mL; 20 mg/1 mL
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: DOCETAXELUM fl. 20 mg/mL; 80 mg/4 mL
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: DOCETAXELUM fl. 20 mg/mL; 120 mg/6 mL
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: DOCETAXELUM fl. 20 mg/mL; 140 mg/7 mL
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: DOCETAXELUM fl. 20 mg/mL; 160 mg/8 mL
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: PACLITAXELUM fl. 100 mg/flacon
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: TOPOTECANUM fl. 1 mg/2 mL
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: TOPOTECANUM fl. 4 mg/5 mL
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: FILGRASTIMUM fl. 30 MU (300 µg)/0,5 mL
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: FILGRASTIMUM fl. 48 MU (480 µg)/0,5 mL
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: GEMCITABINUM fl. 200 mg/5,26 mL
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: BEVACIZUMABUM fl.25 mg/mL; 400 mg/16 mL
Internal identifier: 34