672376-2026 - Competition
Romania – Software support services – Servicii de asistenta pentru software
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de asistenta pentru software
Description: Servicii de asistenta pentru software conform specificatiilor din caietul de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare : in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor:18
Internal identifier: 4547125/3/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: servicii de asistenta pentru software,cant. min acord cadru 2, cant. max acord cadru 24, cant. min. cel mai mare ctr subs. 1, cant max cel mai mare ctr subs. 3
Internal identifier: 1