2. Procedure
Procedure
Title: Nákup až 12 ks meziměstských autobusů
Description: Předmětem tohoto zadávacího řízení je dodávka 7 ks meziměstských autobusů splňujících minimální technické požadavky dle přílohy č. 2 zadávací dokumentace – technická specifikace a ocenění (dále jen „autobus“). Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 vyhrazuje možnou změnu závazku ze Smlouvy spočívající v navýšení celkového počtu autobusů maximálně o dodatečných 5 ks autobusů. V podrobnostech k vyhrazené změně závazku viz závazný návrh Smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace. Součástí předmětu plnění je dále poskytování služeb záručního servisu, pravidelných záručních servisních prohlídek, dodání veškeré dokumentace, provedení školení osob určených zadavatelem k obsluze autobusů a další činnosti nebo dodávky dle přílohy č. 3 zadávací dokumentace. Podmínky poskytování předmětu plnění blíže upravuje závazný návrh Smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace. Více viz ZD.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34121100 Public-service buses
Additional classification (cpv): 50113000 Repair and maintenance services of buses
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Nákup až 12 ks meziměstských autobusů
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 vyhrazuje možnou změnu závazku ze Smlouvy spočívající v navýšení celkového počtu autobusů maximálně o dodatečných 5 ks autobusů. V podrobnostech k vyhrazené změně závazku viz závazný návrh Smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.