2. Procedure
Procedure
Title: „Zajištění správy, provozu a údržby budovy čp. 2379 na ul. Žižkova, Karviná - Mizerov“
Description: Obecné vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění správy, provozu a údržby budovy polikliniky na ulici Žižkova, č. p. 2379, v Karviné-Mizerově. Předmětem poskytovaných služeb je zejména zajištění provozu recepce, havarijní a poruchové služby, provádění údržby, včetně periodických revizí, oprav, servisních prací a prohlídek, dále zajištění administrativního managementu a technických činností, zejména instalatérských, zednických, elektrikářských a zámečnických prací. Podrobná specifikace předmětu plnění, rozsahu poskytovaných služeb a podmínek jejich poskytování je uvedena ve vzoru smlouvy a její příloze, které tvoří nedílnou součást této zadávací dokumentace.
Internal identifier: P26V00000349
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené nadlimitní řízení na služby
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 70330000 Property management services of real estate on a fee or contract basis
Additional classification (cpv): 79993100 Facilities management services, 79992000 Reception services
5. Lot
Lot: LOT-0001