672431-2026 - Competition
Czechia – Medical consumables – SZM na diagnostické a intervenční výkony pro pracoviště interveční radiologie II.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: SZM na diagnostické a intervenční výkony pro pracoviště interveční radiologie II.
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu na diagnostické a intervenční výkony pro pracoviště intervenční radiologie pro Ústřední vojenskou nemocnici – Vojenskou fakultní nemocnici Praha v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami. Součástí plnění VZ je i zajištění dodavatelského skladu v sídle zadavatele, a to pouze pro vybrané části veřejné zakázky.
Internal identifier: 27599/2026-ÚVN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0011
Title: Balónkový katétr 11
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu na diagnostické a intervenční výkony pro pracoviště intervenční radiologie pro Ústřední vojenskou nemocnici – Vojenskou fakultní nemocnici Praha v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Internal identifier: 27599/2026-ÚVN/1
Options:
Description of the options: Pro případ, že v průběhu plnění této veřejné zakázky dojde k předčasnému ukončení kupní smlouvy z důvodů výslovně stanovených v příslušné smlouvě, je zadavatel oprávněn v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ, uzavřít kupní smlouvu, případně smlouvu o nájmu prostoru sloužícího k podnikání s dalším účastníkem v pořadí, a to za splnění všech podmínek stanovených ve smlouvách, které tvoří Přílohy č. 3.1 až 3.4 a Přílohu č. 4.2 této ZD. Změny závazku lze činit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě uzavřené mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem. Zadavatel si dále v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu rozsahu budoucího smluvně zajištěného závazku v podobě práva odebrat v závislosti na počtu a skladbě pacientů nižší nebo naopak vyšší množství zboží oproti množství stanovenému kvalifikovaným odhadem a deklarovanému v této zadávací dokumentaci. Výhradu změny rozsahu dodávek pro případ vyššího odběru zboží zadavatel limituje, a to tak, že takový odběr je možný pouze do výše 30 % hodnoty každé části veřejné zakázky. Maximální přípustnou výši výhrady zadavatel promítl do výše předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu závazku ze smlouvy spočívající v právu odebírat inovované či nové zboží, a to za podmínek podrobně uvedených v čl. II. odst. 3. příslušné KS.
Lot: LOT-0020
Title: Dilatační pumpa
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu na diagnostické a intervenční výkony pro pracoviště intervenční radiologie pro Ústřední vojenskou nemocnici – Vojenskou fakultní nemocnici Praha v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami
Internal identifier: 27599/2026-ÚVN/24
Lot: LOT-0018
Title: Kavální filtr + Extrakční katétr
Internal identifier: 27599/2026-ÚVN/3
Lot: LOT-0017
Title: Periferní krytý stent
Internal identifier: 27599/2026-ÚVN/2