2. Procedure
Procedure
Title: Televizijos naujienų tarnybos Dell serverių PowerEdge, saugyklų PowerScale, tinklo įrangos PowerSwitch ir programinės įrangos palaikymas
Description: Serveriai ir tinklo įranga naudojami Produkcijos valdymo sistemos (angl. Production Asset Management) sistemos veikimo užtikrinimui ir yra jos kritinė dalis
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0