2. Procedure
Procedure
Title: ENERGETICKY ÚSPORNÁ OPATŘENÍ V OBJEKTECH UK KAM METODOU EPC
Description: Předmětem veřejné zakázky je poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem dle § 10e odst. 4 zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, ve znění pozdějších předpisů, spočívajících: a) v realizaci předběžných činností; b) ve zpracování potřebné projektové dokumentace na realizaci úsporných opatření; c) v zajištění náležitostí spojených se získáním stavebního povolení; d) v realizaci základních energeticky úsporných opatření; e) ve zpracování dokumentace skutečného provedení úsporných opatření; f) ve vypracování provozního řádu pro nově instalované zařízení a zaškolení obsluhy; g) v poskytování energetického managementu; h) v poskytování záruky za dosažení smluvně garantovaných úspor; za účelem dosažení zvýšení energetické účinnosti a snížení provozních nákladů v objektech zadavatele. Veřejná zakázka bude realizována s využitím metody Energy Performance Contracting (dále jen „EPC“). Jedná se o komplexní veřejnou zakázku zahrnující přípravu, realizaci a následné dlouhodobé sledování a vyhodnocování výsledků zavedených energeticky úsporných opatření, přičemž dodavatel poskytne zadavateli záruku za dosažení očekávaných ekonomických přínosů.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Viz ZD.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71314000 Energy and related services
Additional classification (cpv): 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 31500000 Lighting equipment and electric lamps, 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: UK_EPC II