672571-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Zakup sprzętu medycznego do realizacji świadczeń medycznych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup sprzętu medycznego do realizacji świadczeń medycznych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu medycznego do realizacji świadczeń medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie, w ramach zadań: Zakup systemów napędowych z wyposażeniem dla Bloku Operacyjnego: • System napędowy dużej mocy (wiertarka) z wyposażeniem • System napędowy dużej mocy (wiertarka, piła) z wyposażeniem; • System napędowy małej mocy (wiertarka) z wyposażeniem; oraz Zakup sprzętu medycznego przeznaczonego do realizacji świadczeń medycznych: • Zestaw narzędzi okulistycznych wielorazowego użytku do operacji fakoemulsyfikacji, jaskry, witrektomii - 1 kpl.; • Videoprocesor z monitorem medycznym chirurgicznym - 2 kpl.
Internal identifier: DZ-751-92/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: W momencie wszczęcia postępowania zastosowano art. 138 ust. 2 punkt 2 ustawy Pzp i zamawiający skrócił wyznaczony termin składania ofert do 15 dni. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert we wszczętym postępowaniu wynika z konieczności dochowania terminu rozliczenia dotacji. Skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33122000 Ophthalmology equipment, 33168000 Endoscopy, endosurgery devices, 33169000 Surgical instruments
5. Lot
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 1
Description: Pakiet 1 – System napędowy dużej mocy (wiertarka) z wyposażeniem
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33169000 Surgical instruments
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 2
Description: Pakiet 2 – System napędowy dużej mocy (wiertarka, piła) z wyposażeniem
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 3
Description: Pakiet 3 – System napędowy małej mocy (wiertarka) z wyposażeniem
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 4
Description: Pakiet 4 – Zestaw narzędzi okulistycznych wielorazowego użytku do operacji fakoemulsyfikacji, jaskry, witrektomii - 1 kpl.
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33169000 Surgical instruments, 33122000 Ophthalmology equipment
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 5
Description: Pakiet 5 – Videoprocesor z monitorem medycznym chirurgicznym 2 kpl.
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33168000 Endoscopy, endosurgery devices