672629-2025 - Result
Netherlands – Business and management consultancy and related services – Begeleiding en Ondersteuning Organisatieontwikkeltraject Provincie Limburg
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Begeleiding en Ondersteuning Organisatieontwikkeltraject Provincie Limburg
Description: Voor verdere informatie verwijs ik u naar de tekst in de aanbestedingsleidraad in Mercell.
Internal identifier: T125188
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
672629-2025 - Resultaat
Nederland – Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten – Begeleiding en Ondersteuning Organisatieontwikkeltraject Provincie Limburg
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: T125188
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000