672687-2026 - Competition
Greece – Cleaning services – "Παροχή Υπηρεσιών Καθαρισμού των κτιριακών εγκαταστάσεων του Ο.Μ.Μ.Α. και του περιβάλλοντος χώρου/κήπου"
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: "Παροχή Υπηρεσιών Καθαρισμού των κτιριακών εγκαταστάσεων του Ο.Μ.Μ.Α. και του περιβάλλοντος χώρου/κήπου"
Description: "Παροχή Υπηρεσιών Καθαρισμού του κτιριακού συγκροτήματος του Ο.Μ.Μ.Α. και του περιβάλλοντος χώρου/κήπου"
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Παροχή Υπηρεσιών Καθαρισμού των κτιριακών εγκαταστάσεων του Ο.Μ.Μ.Α. και του περιβάλλοντος χώρου/κήπου
Description: Παροχή Υπηρεσιών Καθαρισμού του κτιριακού συγκροτήματος του Ο.Μ.Μ.Α. και του περιβάλλοντος χώρου/κήπου
Options:
Description of the options: ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΗΣ 12 ΜΗΝΩΝ