See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Materijal i dijelovi za tekuće i investicijsko održavanje objekata i poslovnog inventara
Description: Nabava materijala i dijelova za tekuće i investicijsko održavanje objekata i poslovnog inventara.
Internal identifier: 127/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31681410 Electrical materials
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Elektromaterijal za tekuće održavanje
Description: Nabava Elektromaterijala za tekuće održavanje
Internal identifier: 127/26-1
Lot: LOT-0002
Title: Soboslikarski materijal za tekuće održavanje
Description: Nabava soboslikarskog materijala za tekuće održavanje
Internal identifier: 127/26-2
Lot: LOT-0003
Title: Vodoinstalaterski materijal za tekuće održavanje
Description: Nabava vodoinstalaterskog materijala za tekuće održavanje
Internal identifier: 127/26-3
Lot: LOT-0004
Title: Stolarski materijal za tekuće održavanje
Description: Nabava stolarskog materijala za tekuće održavanje
Internal identifier: 127/26-4
Lot: LOT-0005
Title: Bravarski materijal za tekuće održavanje
Description: Nabava bravarskog materijala za tekuće održavanje
Internal identifier: 127/26-5
Lot: LOT-0006
Title: Građevinski materijal za tekuće održavanje.
Description: Nabava građevinskog materijala za tekuće održavanje.
Internal identifier: 127/26-6