67282-2026 - Result
Netherlands – Cleaning and sanitation services – Wijzers in Onderwijs - EA Schoonmaak & Glasbewassing
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wijzers in Onderwijs - EA Schoonmaak & Glasbewassing
Description: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en de glasbewassing van Wijzers in Onderwijs in Maasbracht e.o. (7 scholen). Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 7.100 m2. Het totaal aantal m2 glasbewassing dubbelzijdig gemeten bedraagt ca 4.600 m2. Vanwege het aflopende contract, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locaties van Opdrachtgever één contract met één Opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te beginnen en de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 januari 2026 in de markt te brengen.
Internal identifier: 2025/102681
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Interne identificatiecode: 2025/102681
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000