672841-2026 - Competition
Poland – Armchairs – Dostawa wraz z montażem foteli biurowych dla Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wraz z montażem foteli biurowych dla Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie
Description: Dostawa wraz z montażem foteli biurowych dla Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie
Internal identifier: fotele
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39113100 Armchairs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: fotele
Internal identifier: BP-DZP.2610.137.2026
Options:
Description of the options: Zamawiający planuje skorzystać z opcji w zakresie dostawy i montażu 20 sztuk foteli w terminie do 3 miesięcy od dnia przekazania oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji na zasadach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik do nin. SWZ
672841-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: fotele
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39113100 Fotele
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: fotele
Wewnętrzny identyfikator: BP-DZP.2610.137.2026
Opcje: