2. Procedure
Procedure
Title: Durvju nomaiņa, izbūve Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādē “Sociālais dienests”, Daugavpils sociālās aprūpes centrā 18. novembra ielā 354A, Daugavpilī
Description: Durvju nomaiņa, izbūve Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādē “Sociālais dienests”, Daugavpils sociālās aprūpes centrā 18. novembra ielā 354A, Daugavpilī
Internal identifier: DVP 2026/191
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45421100 Installation of doors and windows and related components
5. Lot
Lot: LOT-0000