672926-2026 - Competition
Bulgaria – Agricultural and horticultural products – „Доставка на храни за екзотични животни в ОП „Зоологическа градина – София” - плодове и зеленчуци”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на храни за екзотични животни в ОП „Зоологическа градина – София” - плодове и зеленчуци”
Description: „Доставка на храни за екзотични животни в ОП „Зоологическа градина – София” - плодове и зеленчуци”, съгласно Техническата спецификация. Репички връзка-10000 бр, Ябълки-38000 кг., Нектарини-500 кг., Праскови-1500 кг., Мандарини-500 кг., Моркови-28000 кг., Пъпеши- 7500 кг., Маруля-2500 бр., Чушки /зелени/-400 кг., Целина – глави-1000 кг., Ряпа-1000 кг., Спанак-300 кг., Червено цвекло-7000 кг., Червени чушки-1000 кг., Броколи-500 кг., Къдраво зеле- кейл-300 кг., Портокали-500 кг, Банани-5000 кг., Киви-500 кг., Ананас – плод-3500 кг., Кайсия-500 кг., Лимони-100 кг., Череши-1000 кг., Карфиол-500 кг., Картофи /сладки/-750 кг, Земна ябълка- 300 кг., Патладжан- 300 кг, Къдрава червена салата-2500 бр, Рукола (опаковка по 100 гр.)- 2500 бр., Копф салата-1000 бр, Салата Айсберг-1000 бр., Селъри/целина дръжки/-500 кг., Зелен боб-200 кг, Фурми с костилка /кутия/450/550 гр. Разфасовка-400 бр, Авокадо-200 бр, Манго-600 бр, Китайско зеле-600 кг, Пащърнак- 500 кг, Джинджифил- 50 кг, Замразени боровинки-600 кг, Замразени малини-100 кг, Замразени ягоди-100 кг, Кокосов орех-400 бр. Аспержи-500 вр., Нар- 1500 бр, Грах замразен-400 кг, Сини сливи-1000 кг, Смокиня-450 кг, Захарно цвекло – гранули-6000 кг, Замразена бамя- 800 кг, Райска ябълка-70 кг, Тиквички-6000 кг, Тикви-9000 кг.
Internal identifier: 589867
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03100000 Agricultural and horticultural products
5. Lot
Lot: LOT-0001