See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde Augšdaugavas novada pašvaldības ielu apgaismojuma izbūvei
Description: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde Augšdaugavas novada pašvaldības ielu apgaismojuma izbūvei
Internal identifier: ANPCP 2026/62
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Mednieku, Tirgus, Ezeru, Kalna, Krāslavas un Aglonas ielā, Višķos, Višķu pagastā, Augšdaugavas novadā
Lot: LOT-0002
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Nākotnes, Liepu, Parka ielā un “Grāvini-Višķu tehnikums” ceļa posmam, Višķu tehnikumā, Višķu pagastā, Augšdaugavas novadā
Lot: LOT-0003
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Lauku ielā, Špoģos, Višķu pagastā, Augšdaugavas novadā
Lot: LOT-0004
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Oktobra, Dārzu, Miera un Ozolu ielā Taborē, Tabores pagastā, Augšdaugavas novadā
Lot: LOT-0005
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Sadnieku ielā, Sadniekos, Tabores pagastā, Augšdaugavas novadā
Lot: LOT-0006
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Liepziedu ielā, Liepziedos, Līksnas pagastā, Augšdaugavas novadā
Lot: LOT-0007
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Jaunatnes ielā, Līksnā, Līksnas pagastā, Augšdaugavas novadā
Lot: LOT-0008
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde apgaismojuma izbūvei Skolas, Upes un Alejas ielā Šēderē, Šēderes pagastā, Augšdaugavas novadā
Lot: LOT-0009
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde ielu apgaismojuma izbūvei Ilzē, Bebrenes pagastā, Augšdaugavas novadā
Lot: LOT-0010
Title: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde ielu apgaismojuma izbūvei Dvietē, Dvietes pagastā, Augšdaugavas novadā