2. Procedure
Procedure
Title: 33556 Skambučių centro informacinės sistemos diegimo, licencijų ir įrangos nuomos, judriojo ryšio (GSM), vystymo, palaikymo ir priežiūros paslaugos
Description: Skambučių centro informacinės sistemos diegimo, licencijų ir įrangos nuomos, judriojo ryšio (GSM), vystymo, palaikymo ir priežiūros paslaugos
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48510000 Communication software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0