672964-2026 - Competition
Poland – Database and operating software package – DOSTAWA OPROGRAMOWANIA I URUCHOMIENIE PLATFORMY NA POTRZEBY SYSTEMU TRAFFIC
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA OPROGRAMOWANIA I URUCHOMIENIE PLATFORMY NA POTRZEBY SYSTEMU TRAFFIC
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania systemowego Red Hat Enterprise Linux Server w wersji min. 9.x oraz oprogramowania bazodanowego Oracle Database Standard Edition 2 (SE2) w wersji min. 19c, instalacja i uruchomienie platformy stanowiącej dedykowane środowisko niezbędne do utrzymania i eksploatacji systemu TRAFFIC. Platforma będzie wykorzystywać infrastrukturę sprzętową zapewnioną przez Zamawiającego. 2. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 095/MZP/2026/P/JNI
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48600000 Database and operating software package
Additional classification (cpv): 48620000 Operating systems, 48611000 Database software package, 72263000 Software implementation services, 72253200 Systems support services, 72227000 Software integration consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa oprogramowania i uruchomienie platformy na potrzeby systemu TRAFFIC
Description: Zgodnie ze SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (SOPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.