672980-2026 - Competition
Bulgaria – Guard services – Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност, на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", със срок на изпълнение 36 (тридесет и шест) месеца, съставляваща 6 (шест) обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност, на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", със срок на изпълнение 36 (тридесет и шест) месеца, съставляваща 6 (шест) обособени позиции
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка е Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност, на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", със срок на изпълнение 36 (тридесет и шест) месеца, съставляваща 6 (шест) обособени позиции, както следва: Обособена позиция 1: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: София-град, София област, Перник, Кюстендил и Благоевград; Обособена позиция 2: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: Пловдив, Хасково, Кърджали, Смолян и Пазарджик; Обособена позиция 3: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: Бургас, Сливен, Ямбол и Стара Загора; Обособена позиция 4: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: Варна, Добрич, Шумен и Търговище; Обособена позиция 5: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: Велико Търново, Габрово, Разград, Силистра и Русе; Обособена позиция 6: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: Видин, Монтана, Враца, Плевен и Ловеч. В този смисъл, цел на обществената поръчка е да бъдат избрани Изпълнители, с които да бъдат сключени договори по шестте обособени позиции за осигуряване на безопасност и сигурност на обектите, собственост на АПИ. Настоящата обществена поръчка е разделена на 6 (шест) обособени позиции. *ВАЖНО! ВСЕКИ УЧАСТНИК В ПРОЦЕДУРАТА ИМА ПРАВО ДА ПОДАВА ОФЕРТА ЗА ВСЯКА ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ! ​​​​​​​Предметът на обществената поръчка, за всяка обособена позиция, включва изпълнение на следните дейности: ˗ Защита на собствеността; ˗ Консултации по отношение рентабилността разходите по охраната, схеми за корекции; ˗ Безопасност на материали, суровини, машини и инструменти; ˗ Контрол на съществуващите Технически системи за сигурност (ТСС); ˗ Предоставяне на сигнално-охранителни известителни системи и паник бутони за ползване срока на поръчката/договора; ˗ Монтиране на ТСС; ˗ Осигуряване на охрана със сигнално-охранителни известителни системи, след приключване на работното време на Възложителя, чрез използване на комплект сигнално-охранителна система и радиопредавател за връзка с диспечерски център на Изпълнителя. ˗ Реагиране с автопатрул до 5 (пет) минути от момента на регистриране на алармения сигнал в дежурния център за охранявани обекти, намиращи се в населено място, и до 15 (петнадесет) минути от момента на регистриране на алармения сигнал в дежурния център за охранявани обекти, намиращи се извън населено място. ˗ Профилактика на сигнално-охранителните системи и на паник бутони за сметка на Изпълнителя за срока на изпълнение на Договора. *Забележка: Подробно описание на предмета на обществената поръчка е посочено в Техническата спецификация за изпълнение на обществената поръчка – Приложение № 1.
Internal identifier: 607366
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
Additional classification (cpv): 79711000 Alarm-monitoring services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: София-град, София област, Перник, Кюстендил и Благоевград"
Description: ​​​​​​​Предметът на обществената поръчка включва изпълнение на следните дейности: ˗ Защита на собствеността; ˗ Консултации по отношение рентабилността разходите по охраната, схеми за корекции; ˗ Безопасност на материали, суровини, машини и инструменти; ˗ Контрол на съществуващите Технически системи за сигурност (ТСС); ˗ Предоставяне на сигнално-охранителни известителни системи и паник бутони за ползване срока на поръчката/договора; ˗ Монтиране на ТСС; ˗ Осигуряване на охрана със сигнално-охранителни известителни системи, след приключване на работното време на Възложителя, чрез използване на комплект сигнално-охранителна система и радиопредавател за връзка с диспечерски център на Изпълнителя. ˗ Реагиране с автопатрул до 5 (пет) минути от момента на регистриране на алармения сигнал в дежурния център за охранявани обекти, намиращи се в населено място, и до 15 (петнадесет) минути от момента на регистриране на алармения сигнал в дежурния център за охранявани обекти, намиращи се извън населено място. ˗ Профилактика на сигнално-охранителните системи и на паник бутони за сметка на Изпълнителя за срока на изпълнение на Договора. *Забележка: Подробно описание на предмета на обществената поръчка е посочено в Техническата спецификация за изпълнение на обществената поръчка – Приложение № 1.
Internal identifier: 607386
Lot: LOT-0002
Title: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: Пловдив, Хасково, Кърджали, Смолян и Пазарджик"
Description: ​​​​​​​​​​​​​​Предметът на обществената поръчка, включва изпълнение на следните дейности: ˗ Защита на собствеността; ˗ Консултации по отношение рентабилността разходите по охраната, схеми за корекции; ˗ Безопасност на материали, суровини, машини и инструменти; ˗ Контрол на съществуващите Технически системи за сигурност (ТСС); ˗ Предоставяне на сигнално-охранителни известителни системи и паник бутони за ползване срока на поръчката/договора; ˗ Монтиране на ТСС; ˗ Осигуряване на охрана със сигнално-охранителни известителни системи, след приключване на работното време на Възложителя, чрез използване на комплект сигнално-охранителна система и радиопредавател за връзка с диспечерски център на Изпълнителя. ˗ Реагиране с автопатрул до 5 (пет) минути от момента на регистриране на алармения сигнал в дежурния център за охранявани обекти, намиращи се в населено място, и до 15 (петнадесет) минути от момента на регистриране на алармения сигнал в дежурния център за охранявани обекти, намиращи се извън населено място. ˗ Профилактика на сигнално-охранителните системи и на паник бутони за сметка на Изпълнителя за срока на изпълнение на Договора. *Забележка: Подробно описание на предмета на обществената поръчка е посочено в Техническата спецификация за изпълнение на обществената поръчка – Приложение № 1.
Internal identifier: 607397
Lot: LOT-0003
Title: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: Бургас, Сливен, Ямбол и Стара Загора"
Internal identifier: 607402
Lot: LOT-0004
Title: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: Варна, Добрич, Шумен и Търговище"
Internal identifier: 607404
Lot: LOT-0005
Title: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: Велико Търново, Габрово, Разград, Силистра и Русе"
Description: ​​​​​​​​​​​​​​Предметът на обществената поръчка, включва изпълнение на следните дейности: ˗ Защита на собствеността; ˗ Консултации по отношение рентабилността разходите по охраната, схеми за корекции; ˗ Безопасност на материали, суровини, машини и инструменти; ˗ Контрол на съществуващите Технически системи за сигурност (ТСС); ˗ Предоставяне на сигнално-охранителни известителни системи и паник бутони за ползване срока на поръчката/договора; ˗ Монтиране на ТСС; ˗ Осигуряване на охрана със сигнално-охранителни известителни системи, след приключване на работното време на Възложителя, чрез използване на комплект сигнално-охранителна система и радиопредавател за връзка с диспечерски център на Изпълнителя. ˗ Реагиране с автопатрул до 5 (пет) минути от момента на регистриране на алармения сигнал в дежурния център за охранявани обекти, намиращи се в населено място, и до 15 (петнадесет) минути от момента на регистриране на алармения сигнал в дежурния център за охранявани обекти, намиращи се извън населено място. ˗ Профилактика на сигнално-охранителните системи и на паник бутони за сметка на Изпълнителя за срока на изпълнение на Договора. *Забележка: Подробно описание на предмета на обществената поръчка е посочено в Техническата спецификация за изпълнение на обществената поръчка – Приложение № 1. ​​​​​
Internal identifier: 607405
Lot: LOT-0006
Title: „Осъществяване на охрана чрез технически системи за сигурност на сгради и имоти, стопанисвани от Агенция „Пътна инфраструктура", на територията на следните области: Видин, Монтана, Враца, Плевен и Ловеч"
Internal identifier: 607408