673037-2026 - Competition
Belgium – Bicycles – een meerjarige raamovereenkomst voor leveringen betreffende de (operationele) leasing van fietsen ten behoeve van de personeelsleden van de Geïntegreerde Politie, AIG en SSDGPI opgesteld op basis van de Wet van 17 juin 2016 (inzake klassieke sectoren)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: een meerjarige raamovereenkomst voor leveringen betreffende de (operationele) leasing van fietsen ten behoeve van de personeelsleden van de Geïntegreerde Politie, AIG en SSDGPI opgesteld op basis van de Wet van 17 juin 2016 (inzake klassieke sectoren)
Description: een meerjarige raamovereenkomst voor leveringen betreffende de (operationele) leasing van fietsen ten behoeve van de personeelsleden van de Geïntegreerde Politie, AIG en SSDGPI opgesteld op basis van de Wet van 17 juin 2016 (inzake klassieke sectoren)
Internal identifier: 2027R3021
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 34430000 Bicycles
Additional classification (cpv): 66114000 Financial leasing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2027R3021 - 1
Description: (operationele) leasing van fietsen ten behoeve van de personeelsleden van de Geïntegreerde Politie, AIG en SSDGPI
Internal identifier: 1