673040-2026 - Competition
Poland – Servers – Modernizacja systemu do przechowywania kopii zapasowych środowiska serwerów wirtualnych z modelu DataDomain 2500 przez zakup deduplikatora
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Modernizacja systemu do przechowywania kopii zapasowych środowiska serwerów wirtualnych z modelu DataDomain 2500 przez zakup deduplikatora
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa – modernizacja systemu do przechowywania kopii zapasowych środowiska serwerów wirtualnych z modelu DataDomain 2500 do DataDomain 9410 poprzez zakup deduplikatora. Wykonawca powinien zaoferować cały przedmiot zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
Internal identifier: NFZ02-WAGZ.251.8.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa – modernizacja systemu do przechowywania kopii zapasowych środowiska serwerów wirtualnych z modelu DataDomain 2500 do DataDomain 9410 poprzez zakup deduplikatora. Wykonawca powinien zaoferować cały przedmiot zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
673040-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: NFZ02-WAGZ.251.8.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001