2. Procedure
Procedure
Description: De Gemeente Hollands Kroon gaat de inhuur van extern personeel schalen 9 en hoger aanbesteden via een Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) Werken in Noord-Holland Noord. Het DAS wordt gepubliceerd op www.werkeninnoordhollandnoord.nl. Hier zal per nadere uitvraag ook de uitgebreide beschrijving te lezen zijn. De gemeente Hollands Kroon behoudt zich het recht voor in de toekomst van andere websites gebruik te maken voor het gebruik maken van een DAS. Het DAS wordt ingesteld voor een periode van 12 maanden, ingaand op 1 november 2026. Het DAS kan daarna maximaal 6 keer met een periode van één jaar worden verlengd. De Gemeente Hollands Kroon gaat de inhuur van extern personeel schalen 9 en hoger aanbesteden via een Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) Werken in Noord-Holland Noord.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1