673111-2026 - Competition
Bulgaria – Water meters – Доставка на едноструйни, многоструйни, волтманови и ултразвукови водомери за питейна вода и комуникационни модули за дистанционно отчитане за нуждите на „В и К Добрич“ АД
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на едноструйни, многоструйни, волтманови и ултразвукови водомери за питейна вода и комуникационни модули за дистанционно отчитане за нуждите на „В и К Добрич“ АД
Description: Предметът на обществената поръчка предвижда извършване на доставки на едноструйни, многоструйни, волтманови и ултразвукови водомери за питейна вода и комуникационни модули в едно със съпътстващите лиценз по пренос на данни и интеграция за дистанционно отчитане на водомери, необходими за обезпечаване експлоатационната дейност на „В и К Добрич“ АД за период от 24 месеца. Поръчката ще се изпълнява чрез извършване на доставки, в съответствие с предложеното в офертата на участника определен за Изпълнител, по предварителни писмени заявки от страна на Възложителя, съобразно нуждите на “В и К Добрич” АД, като в заявката ще се упоменава конкретния вид услуга, изделие и техническите му параметри, съгласно Техническата спецификация и точното количество. Провеждането на настоящата процедура е с цел достигане на абсолютна точност при отчитане на уредите и предаване на данните за консумирана питейна вода от разстояние, без да е необходимо да се осигурява достъп до сградата. В Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие, подробно са описани основните технически параметри и характеристики отнасящи се до предмета на поръчката, както и всички изисквания на Възложителя касаещи го и необходими за качественото му изпълнение.
Internal identifier: 604174
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38421100 Water meters
5. Lot
Lot: LOT-0001