2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΣΘΕΤΩΝ ΠΑΡΟΧΩΝ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΝΣΤΟΛΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Description: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΥΝΑΨΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΒΑΣΗ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΣΘΕΤΩΝ ΠΑΡΟΧΩΝ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΝΣΤΟΛΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ» ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΕΚΤΙΜΩΜΕΝΗ ΑΞΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗΣ: #1.672.049,00€# άνευ ΦΠΑ, #2.073.340,76€# συμπ/νου ΦΠΑ 24%.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35811200 Police uniforms
Additional classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing, 35815100 Bullet-proof vests
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΟΜΑΔΑ Α: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΣΘΕΤΩΝ ΠΑΡΟΧΩΝ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΝΣΤΟΛΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
Description: ΣΤΟΛΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ - ΕΠΙΣΗΜΗ ΣΤΟΛΗ - ΣΤΟΛΗ ΕΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ – ΜΕΣΑ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ - ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ – ΦΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΡΑΒΔΟΣ – ΣΦΥΡΙΧΤΡΑ – ΣΗΜΑΤΑ – ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ «ΣΤΟΛΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ»,
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ Α
Additional classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: ΟΜΑΔΑ Β: ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΑ ΓΙΛΕΚΑ
Description: Η Ομάδα Β αφορά τον κατεξοχήν αμυντικό εξοπλισμό των Δημοτικών Αστυνομικών. Ο τύπος και οι προδιαγραφές των γιλέκων καθορίζονται ρητά στην Υπουργική Απόφαση 12923/2024 (ΦΕΚ 1069Β/2024).
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ Β
Main classification (cpv): 35815100 Bullet-proof vests
Quantity: 600 pieces