673140-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Извършване на задълбочен диагностичен анализ на български МСП, разработване на методология и инструментариум, изготвяне на индивидуални доклади и обобщаващ доклад, в изпълнение на Дейност 2.1., Работен пакет 2 по проект BGRS0600098: Мащабиране на регионите/ Scaling the Regions (RESCALE), финансиран по програма за трансгранично сътрудничество Програма INTERREG VI-A IPA България – Сърбия 2021-2027“
Description: Целта на настоящата обществена поръчка е да бъде избран изпълнител, с когото да бъде сключен договор за разработване на методология и инструментариум, изготвяне на индивидуални доклади и обобщаващ доклад, в изпълнение на Дейност 2.1., Работен пакет 2 по проект BGRS0600098: Мащабиране на регионите/ Scaling the Regions (RESCALE), финансиран по програма за трансгранично сътрудничество Програма INTERREG VI-A IPA България – Сърбия 2021-2027“ Обемът на предоставената услуга е изработване на методология и инстументариум, изготвяне на индувидуални задълбочени диагностични анализи на 100 /сто/ малки и средни предприятия, предоставяне на 100/сто/ индивидуални задълбочени диагностични доклада за предприятията с препоръчителен обем от 20-25 страници всеки, предоставяне на обобщен доклад(дефинирани в Техническата спецификация на настоящата обществена поръчка. Повече информация се съдържа в Техническата спецификация на възложителя.
Internal identifier: 606868
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Обект на обществената поръчка е предоставянето на услуга по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 3 от ЗОП Основен CPV код: 71620000-0
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71620000 Analysis services
5. Lot
Lot: LOT-0001