673172-2026 - Competition
Greece – Food, beverages, tobacco and related products – Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Αγρινίου της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της Περιφερειακής Δ/νσης Πελοποννήσου για το έτος 2027
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Αγρινίου της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της Περιφερειακής Δ/νσης Πελοποννήσου για το έτος 2027
Description: Προμήθεια τροφίμων για την κάλυψη των αναγκών σίτισης των παιδιών του Βρεφονηπιακού Σταθμού Αγρινίου της Δ.ΥΠ.Α, Υπηρεσία αρμοδιότητας της Περιφερειακής Δ/νσης Πελοποννήσου για το έτος 2027» συνολικού προϋπολογισμού 53.375,79€ πλέον του ΦΠΑ (13%), ήτοι 60.314,64€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ (13%).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Τμήμα 1
Internal identifier: Τμήμα 1
Quantity: 1