2. Procedure
Procedure
Title: TR 110/22 kV Praha – PRAŽAČKA, rozšíření zapouzdřené rozvodny 110 kV - dodávka nového pole AEA 08 rozváděče 123 kV
Description: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka plynem izolovaného rozváděče 123 kV v zapouzdřeném provedení, dva systémy přípojnic, a to v rozsahu jednoho pole, které bude provozováno pod označením AEA 08 (pole č.08), a to pro transformovnu 110/22 kV Praha - PRAŽAČKA. Bližší specifikace v ZD.
Internal identifier: Rozšíření rozvodny PRAŽAČKA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31210000 Electrical apparatus for switching or protecting electrical circuits
5. Lot
Lot: LOT-0001