2. Procedure
Procedure
Title: 24-034.3 Zdravotnická obličejová maska
Description: Předmětem veřejné zakázky (dále také "VZ") je dodání 4 967 300 kusů nových stejných zdravotnických obličejových masek, (dále také „věc“ nebo „roušky“). Nedílnou součástí předmětu VZ je zpětný prodej dodaných roušek.
Internal identifier: 13320/26-SSHR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Předmětem VZ je dodání 4 967 300 kusů nových stejných zdravotnických obličejových masek, (dále také „věc“ nebo „roušky“). Nedílnou součástí předmětu VZ je zpětný prodej dodaných roušek.