673196-2026 - Competition
Poland – Endoscopy, endosurgery devices – Dostawa jednorazowych i wielorazowych wyrobów medycznych do zabiegów endoskopowych dla SPWSZ w Szczecinie – 27 zadań.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa jednorazowych i wielorazowych wyrobów medycznych do zabiegów endoskopowych dla SPWSZ w Szczecinie – 27 zadań.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych i wielorazowych wyrobów medycznych do zabiegów endoskopowych - 27 zadań dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1/1A do SWZ.
Internal identifier: EP/220/82/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1. Prowadnik do zakładania stentów przełykowych i jelitowych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 1
Options:
Description of the options: 1. W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentu tożsamego z opisanym w SWZ i wycenionym przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2. Urządzenie do tamowania krwawień
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 2. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3. Kleszcze wielorazowe do chwytania
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 3. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4. Ustniki do badań endoskopowych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 4. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5. Dreny, adaptery, zaworki do pompy płuczącej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 5. Zadanie składa się z 4 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6. Szczoteczki czyszczące kanał biopsyjny endoskopów
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7. Narzędzia do pobierania materiału, poszerzania, usuwania zmian i ligacji żylaków przełyku
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 7. Zadanie składa się z 10 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8. Narzędzia do usuwania ciał obcych i zamykania dużych krwawiących naczyń lub nieszczelności
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 8. Zadanie składa się z 6 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9. Narzędzia do hemostazy i polipektomii
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 9. Zadanie składa się z 13 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10. Narzędzia do protezowania przełyku, leczenia zwężeń przewodu pokarmowego
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 10. Zadanie składa się z 6 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11. Zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 11. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12. Sondy nosowo- jelitowe, zestaw do drenażu nosowo- żółciowego
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 12. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13. Cewnik pH-metryczny, koszulki ochronne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 13. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14. Dreny do pompy płuczącej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 14. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 15. Narzędzia do tamowania krwawień z przełyku oraz zabiegów ESD
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 15. Zadanie składa się z 7 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16.Narzędzia do resekcji zmian w przewodzie pokarmowym , tamowania krwawień, zapobiegania powikłaniom, usuwania protez
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 16. Zadanie składa się z 7 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17. Klipsy do mocowania protez, igła do histoakrylu, zestaw do pełnościennej resekcji
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 17. Zadanie składa się z 4 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 18. Igły jednorazowe do tamowania krwawień
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 18. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 19. Narzędzia do tamowania krwawień
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 19. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie nr 20. Cewnik endoskopowy wielorazowego użytku do podawania mikrobioty jelitowej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 20. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie nr 21. Stent przełykowy do leczenia przetok
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 21. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie nr 22. PEG push
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 22. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie nr 23. Zestaw do zamykania perforacji, nieszczelności i zaopatrywania masywnych krwawień
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 23. Zadanie składa się z 6 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie nr 24 . Bronchofiberoskopy jednorazowego użytku
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 24. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Zadanie nr 25. Narzędzia do dyssekcji i zamykania perforacji
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 25. Zadanie składa się z 6 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie nr 26. Zestaw narzędzi do drenaży zbiorników okołotrzustkowych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 26. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie nr 27. Zestaw do cholangioskopii o średnicy kanału roboczego 1,2mm
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 27. Zadanie składa się z 6 pozycji.
Internal identifier: EP/220/82/2026 - zadanie nr 27
673196-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Zadanie nr 22. PEG push
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: EP/220/82/2026 - zadanie nr 27