2. Procedure
Procedure
Title: Cameratoezicht
Description: De opdracht bestaat uit het in stand houden van cameratoezicht met beheer en onderhoud, het vervangen van de bestaande systemen in Almere-Stad en Almere-Buiten, en bedrijfsvaardig opleveren van een nieuw toekomstbestendig, geïntegreerd, camerabewaking- en informatieopslagsysteem. zie offerteaanvraag
Internal identifier: IA2026.01.03
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 51000000 Installation services (except software)
Additional classification (cpv): 35125300 Security cameras
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: zie offerteaanvraag